PROJEKTOVÝ MANAŽER | AŽ 80 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
9-26-404398-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného Projektového manažera se silným technickým pozadím, který bude mít na starosti komplexní správu a řízení projektů v oblasti technického a technologického vývoje. Pokud máte praxi na obdobné pozici a jste schopni úspěšně řídit a koordinovat projekty od začátku do konce, rádi bychom Vás přivítali v našem týmu.

Náplň práce:

  • Jednání s dodavateli a subdodavateli ohledně technických a marketingových záležitostí
  • Komunikace se zákazníky v otázkách týkajících se technických a technologických aspektů
  • Zajišťování revize technických specifikací
  • Kontrola v technickém záznamovém listu součástek
  • Objednávání vybavení pro projekty
  • Ověřování analýzy možného výskytu a vlivu vad (PFMEA)
  • Řízení výrobních a technologických změn
  • Spolupráce s ostatními pracovníky (procesní tým, testovací tým, kvalita)
  • Sledování nových procesních technologií a navrhování optimalizace výrobního procesu
Požadavky
  • SŠ/VŠ ideálně technického směru
  • Praxe na podobné pozici výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni B1
  • Komunikační a prezentační schopnosti
  • Pokročilá znalost MS Office
Benefity

5 týdnů dovolené

Roční bonusy

Mobilní telefon a notebook

Pozici s rychlým získáváním profesních zkušeností

Možnost občasné práce z domova

Příspěvky na životní/penzijní pojištění

Jazykové kurzy a motivační školení

Školení potřebná k výkonu práce

Dotované stravování/stravenky

Příspěvek na dojíždění (10 Kč/odpracovanou směnu)