PROJEKTOVÝ MANAŽER | AUTO

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
6-10-407171
Popis pozice

Jsi šikovný projektant s elektro vzděláním a praxí na podobné pozici?

Nevadí ti cestovat po ČR, SR a EU?

Do našeho týmu, hledáme šikovného kolegu na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Tvým úkolem bude:

  • návrh technického řešení, tvorba cenové nabídky a obchodní nákladové kalkulace
  • příprava projektu, projekčních stupňů
  • autorský a techn. dozor při realizaci eletro části projektů na stavbách
  • tvorba projektové dokumentace v různých stupních
  • příprava podkladů pro závěrečné a dílčí fakturace
  • aktivita při hledání nových obchodních příležitostí
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechnika
  • Znalost technického kreslení
  • Znalost tvorby blokových a liniových schémat
  • Angličtina – na úrovni písemné komunikace
  • Časová flexibilita (kontrolní dny staveb)
  • Technické a prostorové cítění
  • Zkušenost s rozpočty
  • Ochota k cestování v rámci ČR, SR a EU
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Notebook a mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Vzdělávací kurzy, školení