PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
6-21-357409
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Analyticky, logicky, kreativně.

Tři slova, která vystihují tuto pracovní pozici.

Potřebujeme projektového manažera, ženu nebo muže, který se v Excelu pohybuje jako ryba ve vodě. Neztratí se ani ve změti velkých dat. Ty dokáže analyzovat a vytvořit z nich přehledný výstup podle zadání.

Potřebujeme člověka, který nad problémy přemýšlí logicky a logicky se bude snažit dostat k požadovanému výsledku.

Potřebujeme člověka, který se nebojí říci svůj názor. Bude přicházet s novými a neotřelými způsoby, jak práci dělat jinak, rychleji, kvalitněji.

Najde se někdo?

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ
  • znalost Excelu (kontingenční tabulky, grafy, podmíněné formátování, základní funkce a jejich skládání)
  • samostatnost
  • iniciativnost
Benefity
  • 13. plat
  • stravenky
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office
  • příspěvek na soukromé pojištění