PROJEKTOVÝ MANAGER VE STAVEBNICTVÍ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
16-5-375254
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako projektový manažer, projektant, stavební inženýr? Rád přebíráte přebíráte zodpovědnost za svěřené projekty a nejlepší odměnou pro vás je jejich včasné a úspěšné dokončení?

Máme nabídku přímo pro Vás! Pro oblast Hodonína hledáme Projektového manažera ve stavebnictví.

Vaším úkolem bude koordinovat jednotlivé svěřené stavební projekty, budete odpovídat za jejich rozpočty a výběrová řízení. Samozřejmostí bude účast na jednáních a vedení vlastního týmu spolupracovníků.

Požadavky

Co požadujeme?

  • min. Bc.vzdělání v oblasti stavebnictví
  • předchozí prokazatelná zkušenost na řídící pozici obdobného zaměření
  • zkušenost s vedením projektů a pracovního týmu
  • zkušenosti s vykonáváním stavebního dozoru
  • zkušenost se sestavováním rozpočtů a řešením výběrových řízení na dodavatele
  • odpovědnost, asertivita, schopnost samostatné i týmové práce a odolnost vůči stresu
Benefity

Co Vám navíc nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days navíc
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na reakreaci
  • kulturní a sportovní akce
  • široká možnost dalšího vzdělávání