Projektový MANAGER - služební vůz, provize aj.

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-40-346588
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste silný v projektovém řízení a orientuje se v oblasti potrubních systémů? Pak hledáme právě Vás!

Co bude Vaší náplní práce?

  • řízení projektu od poptávky až po realizaci
  • příprava podkladů pro cenovou nabídku
  • spolupráce při zajištění subdodávek a dodávek, tvorba smluv
  • dohled nad realizací, hlídání termínů a rozpočtu
  • při velkých zakázkách i účast na kontrolních dnech, řešení víceprací a příprava průvodně technické dokumentace
  • pravidelná komunikace s investorem / zákazníkem
Požadavky

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření
  • znalost potrubních systémů podmínkou
  • zkušenost s projektovým řízením
  • samostatnost, odpovědnost
  • pozitivní přístup
  • znalost MS Office
Benefity

Co od nás dostanete?

  • osobní automobil i k soukromým účelům
  • notebook a mobilní telefon
  • velmi dobrý provizní systém