PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
19-10-404343
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s projektovým řízením v oblasti automotive? Znáte systém kvality APQP a domluvíte se anglicky? Pro přední společnost v automobilovém průmyslu, která se zaměřuje na inovace a rozvoj hledáme ambiciózního jednotlivce, který se připojí k dynamickému týmu. Ať už máte kratší zkušenosti s projektovým managementem nebo jste již zkušený projektový manažer ozvěte se nám!

Vaším úkolem bude:

  • koordinace projektů, zajištění včasného zahájení a dodržování termínů
  • využívání systému APQP
  • příprava a aktualizace dokumentů
  • identifikace rizik projektů
  • spolupráce s dodavateli
  • komunikace se zákazníky

Pokud máte vášeň pro projektový management a hledáte novou výzvu v dynamickém prostředí, zašlete nám svůj životopis. Možnost kariérního růstu a aktivní zapojení do inovativních projektů jsou zaručeny!

Požadavky
  • Zkušenosti v oblasti projektů v automotive
  • Schopnost komunikovat anglicky na úrovni B1/B2
  • Znalost systému kvality APQP
  • Schopnost práce v týmu
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Roční bonus
  • Firemní akce
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafetérie
  • Jazykové kurzy