PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Referenční číslo
4-10-359762
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro výrobní společnost se sídlem na Frýdecko - Místecku hledáme kandidáta na pozici Projektový inženýr. Společnost pochází ze západní Evropy a v Moravskoslezském kraji má již několik let úspěšně fungující závod.

Náplň práce:

  • řízení projektů: od zadání požadavku až k doručení prvních vzorků
  • aplikace vzorků do výroby
  • tvorba nabídek
  • cenové kalkulace
  • úprava výkresu
  • kontrola dodržování termínů, rozpočtu a jednotilvých fází projektů
  • koordinace projektového týmu
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • nutná praxe z výrobního prostředí na obdobné pozici - min. 3 roky
  • znalost AutoCAD nebo jiného konstrukčního programu
  • silný technický background
  • angličtina pro denní komunikaci s nadřízeným a zahraničními klienty
  • schopnost delegovat tým
  • analytické myšlení
Benefity
  • 25 dnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování (stravenky)