PROJEKTANT / ABSOLVENT / OD 40 000 KČ

Plný úvazek
Částečný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-5-406625-1
Popis pozice
  • projektování železničního sdělovacího zařízení (kabelizace, přenosové systémy, informační a rozhlasové zařízení, kamerový systém atd.),
  • navrhování technického řešení včetně její kontroly a zajištění
  • práce na řešení velkých železničních staveb
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání elektrotechnického zaměření se specializací na železniční sdělovací zařízení,
  • znalost základních norem z železniční sdělovací techniky výhodou,
  • AutoCAD nebo Microstation výhodou nebo zaškolíme.
  • možnost profesního růstu – dlouhodobá perspektiva zlepšování znalostí v oboru,
  • motivační finanční ohodnocení s růstem dle znalostí a zkušeností uchazeče,
  • pestrý benefitní program (příspěvek na stravné, jazykové kurzy, 5 týdnů dovolené, karta MultiSport a mnoho dalších).