Projektant - zabezpečovací a sdělovací technika

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-5-354199
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Říká Vám něco zkratka ZabZař nebo SděZař a umíte projektovat? Ano? Skvělé! Protože zrovna teď hledáme projektanta, který se těmito věcmi bude zabývat od A do Z.

A co to bude obnášet?

  • převzetí projektu a jeho následný návrh v AutoCad nebo jiném systému
  • vypracování studie proveditelnosti
  • komunikace a spolupráce s kolegy na velkých projektech
  • komunikace s úřady i investory
  • a další zajímavé činnosti na projektech
Požadavky

Jakého člověka na tuto pozici potřebujeme?

  • min. středoškolské vzdělání nejlépe v oboru
  • zkušenost v projektování Zabezpečovacích a Sdělovacích zařízení(není nutností)
  • znalost CAD systémů MicroStation nebo AutoCAD
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost angličtiny nebo němčiny (pouze výhodou nikoli podmínkou)
  • vyhláška 50 výhodou
Benefity

Ke mzdě Vám navíc dáme:

  • stravenky
  • prémie za projekty
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • penzijní pojištění
  • podpora ubytování