PROJEKTANT | VEDOUCÍ TÝMU

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-5-356389
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zub času se umí podepsat skoro úplně na všem. A na budovách obzvlášť.

Přidejte se k nám do týmu a pozte nám chátrající budovy zachránit.

Hledáme stavebního projektanta, který už má něco za sebou a nebojí se převzít odpovědnost za projekční tým. Většina práce spočívá v návrzích revitalizací starších obytných budov.

Jako vedoucí projekčního týmu budete:

  • řídit tým specialistů zpracovávajících projektové dokumentace (nyní 3 lidi, v budoucnu, ale plánujeme růst).
  • zpracování stavební části dokumentace
  • vypracovávat PENB
Požadavky

VŠ stavebního zaměření (nebo SŠ s pořádnou praxí)

zkušenosti s projektováním

autorizace ČKAIT

řp.sk.B

Benefity

služební vůz

firemní akce

možnost podílet se na projektech po celé ČR

notebook

mobilní telefon