PROJEKTANT TZB | AŽ 70 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-5-402255
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Česká společnost se zaměřením na kombinaci stavebnictví a elektrotechniky k sobě hledá:

PROJEKTANTY TZB

Můžeš se těšit na projekty, kde se kloubí HVAC, MaR, odvody tepla a mnoho dalšího!

Dostaneš se ke všem životním cyklům daných technologií. Od návrhu až po samotnou implementaci.

Na pozici tě čeká:

  • samostatná projekční činnost v oboru TZB
  • zpracování technické dokumentace
  • technický support při tvorbě nabídek
  • spolupráce na řízení a kontrole svěřených projektů
Požadavky
  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s projektováním alespoň 3 roky
  • Znalost práce v programu AutoCAD, ElCAD
  • Orientace v technických výkresech i v AJ
  • Schopnost spolupráce s jinými profesemi (stavba, elektro, chlazení,..)
Benefity
  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sick days
  • mobilní telefon a notebook
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • kancelář v dobrém dojezdu odkudkoliv z Prahy