PROJEKTANT / STAVAŘ - pozemní stavby

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 27 000 Kč
Referenční číslo
5-5-356038
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pozor všem vysokoškolákům v oblasti pozemního stavitelství! Pro úspěšný architektonický ateliér v Hradci Králové hledáme šikovného projektanta na nové zakázky!

Chcete pracovat na zajímavých státních i soukromých projektech a zároveň v příjemné rodinné firmě, kde jsou pravidla nastavena jinak než v korporátní společnosti? Pak hledáme právě Tebe!

Čeká na Tebe projektová činnost v oblasti občanské vybavenosti, bytů, domů a hlavně zdravotnických a průmyslových staveb.

Projekty pozemního stavitelství po celé ČR.

Požadavky
  • VŠ pozemní stavitelství
  • znalost práce v AutoCAD
  • ŘP sk. B
  • schopnost základní komunikace v AJ
  • zájem o týmovou práci i schopnost pracovat samostatně, zájem se nadále rozvíjet a vzdělávat v oboru
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • mobilní telefon - neomezené volání
  • notebook dohodou
  • smlouva na dobu neurčitou
  • práce v rodinné firmě
  • možnost profesního růstu