PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB | home office| 5 týdnů dovolené

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-5-361313
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíte projektovat v AutoCAD a chcete pracovat v týmu se zahraničními kolegy?

Máme pozici pro Vás.

PROJEKTANT POZEMNÍCH STAVEB:

Co bude Vaším úkolem:

  • navrhování technických řešení pozemních staveb v oblasti průmyslové a komerční výstavby
  • tvorba projektové dokumentace
  • koordinace vnitřních instalačních rozvodů
  • účast na technických jednáních se zákazníkem
  • spolupráce s ostatními profesemi
  • autorský a technický dozor
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření (obor pozemní stavby)
  • praxe v oboru
  • MS OFFICE
  • znalost projektování v systému AutoCAD, Revit je výhodou
  • autorizace v oboru výhodou, není podmínkou
  • komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace se zahraničím)
  • řidičský průkaz skupiny "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost
Benefity
  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)