Projektant pozemních staveb

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-5-354755
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost která:

  • se zabývá architekturou, projektováním, výstavbou a interiérovým designem,
  • realizuje řadu netradičních projektů vlastních nebo klientských v oblasti rezidenční a občanské výstavby.
  • připravuje vlastní rozsáhlé dlouhodobé projekty v rámci konverze historického areálu, kde plánuje výstavbu objektů pro bydlení, kulturu, sport, ubytování, stravování
  • vrací do regionu tradice, v souladu s kvalitním urbanismem, který je v úzkém propojení s přírodou HLEDÁME!

PROJEKTANTA pozemních staveb který bude:

  • komunikovat s orgány státní správy
  • účastnit se přípravy stavebních akcí
  • mít na starost koordinaci projektu s designery a architekty
  • mít na starost samostatnou přípravu projektu
  • poskytovat autorský dozor v průběhu stavby
Požadavky

Ideální kandidát by měl mít:

  • schopnost samostatné, ale i týmové práce na projektu
  • zodpovědnost
  • praxi v oboru projektování staveb
  • znalost ArchiCAD
  • ŘP. Sk. B
Benefity

Co Vám můžeme nabídnout za dobře odvedenou práci?

  • Práci v dynamickém prostředí
  • Zajímavé platové ohodnocení + bonusy za plnění termínů
  • Práci na zajímavých a rozmanitých projektech
  • Možnost profesního a kariérního rozvoje