PROJEKTANT | POZEMNÍ STAVITELSTVÍ

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
16-5-406831-1
Popis pozice

Hledáme šíkovného a kreativního projektanta pozemních staveb, který se nebojí výzev a má styl! Pokud chceš být součástí tvorby vynikajících projektů širokého portfolia pozemních staveb, máš již nějaké zkušenosti s projektováním a máš technické myšlení, jsi ten pravý pro nás!

Co bude tvojí náplní práce:

  • tvorba projektové dokumentace pozemních staveb. Pěkně komplet. Od úvodní studie přes územko a stavebko, až po prováděčku
  • komunikace s kolegy spolupracujících na projektu
  • účast na stavbě v rámci autorského dozoru
  • možnost samostatného vedení projektů
Požadavky
  • VŠ v oboru stavebnictví
  • praxe v oboru vítána
  • architektonické a grafické cítění
  • znalost AutoCAD, ideálně i Revit
Benefity
  • 13. plat, odměny, provize
  • telefon, notebook na soukromé účely
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost homeoffice
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní pojištění