Projektant ocelových konstrukcí/ Ústí nad Labem

Referenční číslo
8-30-340578
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte vysokou školu v oboru strojírenství a rádi byste se věnovali projekční činnosti? Jste tvůrčí a vyhledáváte týmovou spolupráci? Obsazujeme pozici projektanta ocelových konstrukcí, jehož náplň práce bude:

  • odpovědnost za návrh technických řešení a podílení se na vypracování technických návrhů
  • odpovědnost za vytváření, úpravu a revizi výkresů
  • komunikace se subdodavateli
  • úzká spolupráce s týmem projektových manažerů a obchodním oddělením
Požadavky

Projektant ocelových konstrukcí, jak si jej představujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru s praxí alespoň 2 roky na obdobné pozici
  • schopnost kreslit v Inventoru a AutoCADu, Advance Steel výhodou
  • znalost projektování/ tvorby VD příhradových konstrukcí výhodou
  • orientace v příslušných normách (ČSN EN 1090, a další)
  • nutnost AJ na úrovni samostatného dorozumění, jakýkoliv další jazyk výhodou
  • znalost MS Office s důrazem na tabulky
  • ŘP sk. B (ochota příležitostně cestovat)
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • práce v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • využití odbornosti a další profesní růst