PROJEKTANT ELEKTRO|ATRAKTIVNÍ MZDA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
52 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
16-9-397520
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného elektro projektanta, který se bude podílet na úspěšných a pokrokových projektech v oblasti automatizace. Pokud máte zkušenosti s elektro projektováním a toužíte po nových výzvách, pak je tato pozice právě pro vás!

Náplň práce:

  • tvorba inovativních elektro projektových dokumentací
  • technická podpora projektu
  • spolupráce s oddělením nákupu a obchodního oddělení
  • komunikace se zákazníkem
  • cestování po světě k našim zahraničním zákazníkům
Požadavky
  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky nebo automatizace
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s projektováním automatizovaných strojních zařízení
  • znalost některého z CAE sw (např. Eplan)
  • zkušenosti s tvorbou výrobní dokumentace rozvaděčů
  • osvědčení o kvalifikace dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. minimálně §6.
  • řidičský průkaz skupiny B
  • učenlivost, týmový duch, spolehlivost
Benefity
  • každoroční navýšení mzdy
  • benefity/prémie
  • možnost užívat firemní vozidlo
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na životní pojištění, penzijní pojištění
  • mobilní tarif
  • vzdělávací kurzy
  • MultiSport karta