PROJEKTANT DOPRAVNÍCH STAVEB | pružná pracovní doba

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-5-348106
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro mezinárodní společnost, která je evropským lídrem v architektuře a inženýrském poradenství, hledáme do oddělení dopravních staveb vhodné uchazeče - ABSOLVENTY I ZKUŠENÉ ODBORNÍKY - na pozici

PROJEKTANT DOPRAVNÍCH STAVEB.

Vaším úkolem bude:

Zpracování studií a projektů pro silniční a dálniční stavby, místní komunikace a rekonstrukce komunikací ve všech stupních projektové dokumentace v programu AutoCAD Civil 3D.

Požadavky
  • Minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • Zkušenosti min. 2 roky v projektování dopravních staveb (možno i při škole)
  • Znalost projektování v programu AutoCAD Civil 3D
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
  • ŘP skupiny B (výjezdy za účelem prohlédnutí trasy, konference)
Benefity
  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Práce na zajímavých projektech v ČR i v zahraničí
  • Odborná školení a možnost dalšího rozvoje