PROJECT MANAGER S NJ

Plný úvazek
Mzda
80 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
12-5-392488-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti stavebnictví a projektového managementu? Domluvíš se německy i anglicky? Láká tě vedení zakázek od A do Z? Tak se mi ozvi!

Náplň práce:

  • analýza a hodnocení rozsahu zakázky a podmínek
  • zodpovědnost za zpracování změn a dodatků ke smlouvě
  • řízení všech činností a rizik souvisejících s časem, náklady a kvalitou
  • řízení celkové realizace projektu a zajištění související komunikace (úvodní schůzka, projektové schůzky, technické úpravy, reporting ad.)
  • plánování a dohled nad posloupností montážních činností ve spolupráci s vedením stavby a smluvní montážní firmou
  • zajištění poprodejní podpory zákazníkovi
Požadavky
  • VŠ v oblasti stavebnictví
  • zkušenosti v oblasti projektového managementu (ideálně na mezinárodní úrovni)
  • dobré vyjednávací schopnosti
  • znalost AJ a NJ na komunikativní úrovni
  • schopnost vést tým
  • zkušenosti se správou zakázek od A do Z
Benefity
  • 5 dnů dovolené navíc
  • profesní vzdělávání
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • multisport program
  • firemní akce