PROJECT CONTROLLER | FINANCE

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-7-405795-2
Popis pozice

Baví vás práce v mezinárodním prostředí? Chceš se posunout v controllingu dál? Domluvíš se dobře anglicky? Tak v tom případě pro Tebe super pozici!

Co je náplní práce?

  • podporovat projektové manažery při zajišťování ekonomického výhledu každého projektu společnosti a dohlížet nad projekty v otázkách finančních
  • dohlížet na probíhajících projekty i s technickými projektovými manažer a identifikovat nesrovnalosti (časové, nákladové, cash flow)
  • sledovat náklady na dané projekty a vyhodnocovat rizika
  • spolupráce na měsíčních/čtvrtletních a ročních finančních závěrkách podle UGB a IFRS
  • podílet se na vývoji projektového systému (digitalizace)
Požadavky
  • vzdělání v oblasti ekonomie
  • praxe v oblasti controllingu, nebo příbuzné pozice
  • znalost SAP je velká výhoda
  • znalost MS Office a to zejména EXCELU je potřebná
  • dobré schopnosti v oblasti projektového řízení
  • znalost angličtiny na dobré úrovni
Benefity
  • 5 týdnu dovolené
  • pružná pracovní doba, home office
  • kafetérie
  • flexipassy, Multisport karta
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • odborné a jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem