Project Administrator

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
19-1-352751
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte práci, která Vám bude dávat smysl? Více, než čistá administrativa, by Vás lákala mimo jiné i možnost účastnit se projektů mezinárodní farmaceutické společnosti? Máte s něčím podobným už i praxi?

Pak by toto mohla být ta pravá příležitost pro Vás!

Co byste měli na starosti:

  • Podpora oddělení inovace aplikovaných technologií
  • Zajištění mimo jiné i administrativní podpory týmu asi 30 osob
  • Aktivně přispívat k optimalizaci procesů a obecným iniciativám neustálého zlepšování v rámci týmu
  • Udržovat a rozvíjet vhodné a efektivní administrativní systémy a procesy k zajištění hladkého a efektivního fungování týmu
  • Práce s interními systémy a zadávání dat

a další

Nabízíme:

  • Možnost profesního růstu
  • Práci na mezinárodních projektech
  • Možnost se stále zdokonalovat v rámci zajímavých workshopů a školení

Nástup - ihned

Praha 4

Požadavky
  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Výbornou AJ - jsme mezinárodní firma a tví nadřízení a kolegové budou vesměs anglicky hovořící
  • Předchozí zkušenosti v administrativě min. 1 rok
  • Multi-tasking
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 Sick days
  • Bonusy za doporučení
  • Multisport karta
  • Občerstvení na pracovišti
  • Kurzy jazyků
  • A další