PROGRAMÁTOR/ ANALYTIK

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-10-343369
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se stát součástí týmu, který programuje moderní systémy?

Unikátní produkty zajišťují pocit bezpečí a můžete se s nimi potkat po celém světě.

Vaším úkolem bude vývoj SW v oblasti identifikačních systémů aplikací v prostředí MS Visual Studio.NET.

Stanete se součástí kolektivu srdcařů a můžete vidět výsledky Vaší práce po celém světě.

Požadavky
  • být IT nadšenec
  • zkušenost s prostředím MS Visual Studio.NET
  • znalost C#, ASP.NET MVC, Entity Framework a MS SQL
  • pozice je vhodná pro SŠ s praxí, nebo pro absolventa VŠ
Benefity
  • nástup možný ihnedi
  • jazykový kurz angličtiny na pracovišti
  • pružná pracovní doba
  • firemní akce
  • závodní stravování s příspěvkem ve výši 80 %