Programátor průmyslových řídících systémů (PLC/ DCS)

Referenční číslo
8-30-322958
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme programátora řídících systému PLC/DCS, SCADA!

Náplň práce:

  • vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy (PLC/DCS, SCADA),
  • oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologií,
  • tvorba a řízení projektové dokumentace,
  • návrh koncepce automatizace, návrh standardů pro vývoj aplikačního SW,
  • řízení projektů (u menších zakázek),
  • vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli.
Požadavky

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na automatizační techniku,
  • znalost NJ nebo AJ na úrovni práce s technickou dokumentací,
  • zkušenosti s programováním PLC výhodou, pozice je vhodná i pro juniorní uchazeče,
  • znalost programování PLC / DCS / SCADA (např. Siemens, Rockwell, InTouch, Emerson, aj.)
  • znalost programování operátorských panelů a vizualizací,
  • Znalost průmyslových komunikací (Profibus-DP, ASiBus, Interbus, Industrial Ethernet, aj.)
  • Schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně,
  • Řidičský průkaz skupiny B.
Benefity

Co Vám na opláku nabízíme za benefity:

  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
  • Poukázky Ticket Multi
  • Věrnostní odměny
  • Jazykové kurzy