PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÝCH ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ| DCS| APLIKAČNÍ SW

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
8-16-366543
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Oživování robotů a výrobních linek, tvorba SW aplikací, to a mnohem víc Vás čeká na pozici PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÝCH ŘÍDÍCÍCH SYSTÉMŮ.

Co bude Vaším úkolem:

  • Návrh a vývoj aplikačního SW pro průmyslové řídicí systémy DCS
  • Oživení a uvedení řídicích systémů do provozu, nájezd technologie
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Jednání se zákazníky a subdodavateli
Požadavky

Co požadujeme za znalosti:

  • 2-3 roky praxe na obdobné pracovní pozici
  • Znalost programování DCS / PLC, operátorských panelů a vizualizací
  • Znalost průmyslových komunikačních sběrnic (Profibus-DP, Modbus, Interbus, Industrial Ethernet aj.)
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Schopnost domluvit se německy nebo anglicky
  • Chuť dále se vzdělávat a ochotu cestovat
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • roční výkonové prémie (Vánoční prémie) – 100% jednoho měsíčního platu
  • každoroční navyšování mezd
  • 25 dní dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • notebook, případně mobilní telefon
  • sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
  • poukázky Ticket Multi
  • věrnostní odměny
  • náhradní volno za přesčasy nebo jejich proplacení
  • dárkové poukázky
  • bonusy za doporučení nového zaměstnance
  • program školení – soft/hard skills; online vzdělávání
  • příležitost pracovat na projektech v zahraničí
  • profesní a kariérní růst
  • jazykové kurzy
  • občerstvení na pracovišti
  • akce pro zaměstnance (vánoční večírek, teambuilding apod.)
  • přátelský a mladý kolektiv