Programátor .NET / C# / SQL

Lokalita
Obor
Referenční číslo
4-10-337853
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte velmi dobrou znalost C#, .NET a zkušenosti s webovými službami (WSDL) a znáte webové technologie (HTML, CSS, JavaScript, Ajax)?

Pak neváhejte, máme nabídku přímo pro Vás!
Hledáme Programátory .NET / C# / SQL !!!

Vyšim úkolem bude vývoj webových aplikací na platformě .NET

Požadavky

* SŠ / VŠ vzdělání, praxe alespoň 2 roky
* velmi dobrá znalost C#, ASP .NET
* zkušenosti s webovými službami (WSDL)
* znalost webových technologií (HTML, CSS, JavaScript, Ajax)
* základní znalost MS SQL
* schopnost pracovat v týmu
* flexibilita a schopnost učit se novým věcem
* dobrá znalost angličtiny
* výhodou znalost prostředí MS Visual Studio

Benefity

* příjemné pracovní prostředí
* služební telefon také k soukromým účelům
* pravidelná školení
* pružná pracovní doba