PROGRAMÁTOR JAVA I/II, 45 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
7-10-340290
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme si vědomi toho, že dobrých kandidátů v IT oboru je nedostatek. Pokud mezi ně patříte i Vy a aktuálně uvažujete o změně, přečtěte si, co vše Vám na pozici JAVA PROGRAMÁTOR nabízíme my!

Jaká bude Vaše náplň práce:
- vývoj webových aplikací
- vývoj aplikací pro zpracování naměřených dat
- spolupráce na vývoji SW s kolegy v zahraničních závodech

Požadavky

- VŠ/SŠ vzdělání
- AJ pro denní využití
- znalost programování v JAVA vítána, AngularJS, evtl. C++ s ochotou naučit se JAVA
- znalost databázových systémů

Pokud umíte nebo znáte, je to Vaše velké PLUS :
znalost týmových metod vývoje softwaru
znalost NJ
znalost JavaScript
znalost webových technologií (HTML/HTML5, CSS)
praxe v oboru vývoje SW

Benefity

Co nabízíme:
13. plat (60-160% Vaší průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
Čtvrtletní a roční prémie
Bonus za práci bez absence 15.000,-Kč/rok
Cafeterie 8.000,-Kč/rok - možnost výběru benefitů podle vlastní volby
5 týdnů dovolené
Zkrácená pracovní doba 37,5 hodin/týden
Flexibilní pracovní doba
Možnost částečného home office
Vysoké investice do vzdělávání zaměstnanců – stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills
Podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5.000,-Kč/měsíc
Bezúročné půjčky na bydlení do 200.000,-Kč
Příspěvek na penzijní připojištění 1000,-Kč/měsíc
Zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
Stravování v areálu firmy, obědy za 20,-Kč
Příspěvek při narození dítěte 3 000,-Kč
Firemní mateřská školka