Programátor Informačních systémů

Referenční číslo
8-30-322960
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Obsazujeme pozici PROGRAMÁTOR INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ. Hledáme uchazeče/-ku, který/-á bude samostatně programovat informační systémy a průmyslové řídící systémy SCADA.

Jedná se o časově náročnou práci, která vyžaduje flexibilitu a ochotu častého cestování.

Nejste to právě Vy, koho hledáme?

Náplň práce:

  • Vývoj aplikačního SW pro informační systémy a průmyslové řídicí systémy SCADA
  • Implementace a uvádění systémů do provozu
  • Tvorba a řízení projektové dokumentace
  • Technické řízení projektů (u menších zakázek)
Požadavky

Co musíte splňovat?

  • Znalost programování na platformě .NET (Win Forms, ASP.NET, apod.) a SCADA (Siemens, InTouch)
  • Znalost jazyků C#, SQL, Java script, apod.
  • Znalost průmyslových komunikací (Profibus-DP, ASiBus, Interbus, Industrial Ethernet, aj.)
  • Znalost návrhů relačních databází
  • Zkušenosti s vývojem a implementací systémů PIMS/MES/OEE/LIMS, apod.
  • Zkušenosti se software Wonderware, OSI, GE či AspenTech
  • Zkušenosti s implementací energetického informačního systému
Benefity
  • Roční výkonové prémie
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • Příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • Notebook, případně mobilní telefon
  • Sleva na služby poskytované mobilním operátorem i pro rodinné příslušníky
  • Poukázky Ticket Multi
  • Věrnostní odměny
  • Jazykové kurzy
  • Perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • Prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
  • Přátelský a mladý kolektiv