PROGRAMÁTOR C#, .NET

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
12-16-347783
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat pro moderní českou IT společnost, která patří mezi TOP zaměstnavatele? Máte praxi v oblasti vývoje se zaměřením na .NET C#? Pokud jste si na obě otázky odpověděli kladně, pak je zde šance právě pro Vás! Hledáme pracovníka/ci na pozici .NET DEVELOPER!

Vaší náplní práce bude návrh designu a vývoj aplikací v prostředí .NET C#. Spolupráce s kolegy v rámci projektových týmu, úprava sw dle požadavků zákazníka.

Požadavky
  • praxe v oblasti vývoje aplikací
  • znalost C#, .NET a Visual Studio (ať už z vysoké školy či samostudia)
  • zájem o moderní objektový SW design
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • týmový duch
  • zajímavá práce v hi-tech IT společnosti s nejnovějšími technologiemi
  • nadstandardní finanční ohodnocení s potenciálem růstu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • firemní benefity (bonusy, notebook, pohyblivá pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce)
  • pohyblivá pracovní doba