PRODUKTOVÝ SPECIALISTA | NEŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 75 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-3-401992
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme produktového specialistu pro oblast pojištění neživotního majetku - dům, domácnost, osobní majetek.

Máte v této oblasti alespoň 2 roky zkušeností? Chcete pracovat pro prestižní pojišťovnu s moderním přístupem? Hledáte pozici, kde vás nečeká jen rutina, ale účast na zajímavých projektech, možnost samostatně pracovat a rychle profesně růst?

Náplň práce:

  • tvorba produktů neživotního pojištění
  • analýza konkurence, trhu, poptávky
  • vyhodnocení rizik, rentability
  • odborné poradenství obchodním zástupcům ohledně produktů
  • práce s interními systémy a technologiemi v oblasti pojišťovnictví

Chcete vědět o pozici víc? Zašlete svůj životopis, těšíme se na vás!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň 2 roky zkušeností v oblasti pojištění neživotního majetku (osobní majetek, dům, domácnost)
  • AJ min. B1
  • ČJ - rodilý mluvčí
  • pečlivost a zodpovědnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Vzdělávací kurzy
  • Mobil
  • Notebook
  • a další..