PRODUKTOVÝ MARKETING | KAMPANĚ B2B | MEZINÁRODNÍ TÝM

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
6-19-364847
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš tým, který Ti bude oporou a vedení, které marketingu fandí?

A nebude to jen o České republice, budeš součástí nadnárodního marketingového týmu.

Také budeš úzce spolupracovat s produktovým týmem a strategickým týmem.

Půjde o B2B kampaně | technický produkt | copywriting v AJ! | vývoj webu | PR | sociální média.

Mluvíš anglicky/máš praxi nebo zkušenost ze zahraničí?

Máš zkušenost s používáním marketingových nástrojů: Google, Adobe Creative, sociálních médií, PR a s vývojem/vylepšováním webu?

Je komunikace Tvou doménou? A komunikace jak napříč firmou, tak směrem ven k dodavatelům, zákazníkům ...

Půjde hlavně o produktový marketing ve spolupráci s mezinárodním týmem markeťáků a týmem tady u nás.

Nemusíš mít praxi 255 let, ale chceme dynamického, komunikativního člověka, s velkým zájmem o marketing, angličtinu, technický produkt, B2B.

NEVÁHEJ MĚ KONTAKTOVAT PRO VÍCE INFORMACÍ!

POHOVORY PROBÍHÁJÍ ONLINE!

Požadavky
  • SŠ/VŠ
  • PRAXE - 3-5 let zkušeností v oblasti B2B marketingu/reklamy/agentury
  • Praxe ve výrobní společnosti/Zkušenosti s technickým produktem
  • Plynulá angličtina - psaná a mluvená forma (alespoň B2 podmínka) - copywriting v AJ!
  • Znalost marketingových nástrojů - Google, Adobe Creative, sociálních médií, PR
  • Vývoj a vylepšování webových stránek Ti něco říká?
  • VÝBORNÉ prezentační a komunikační dovednosti
  • Řidičský průkaz "B"

Pár věcí Ti chybí, ale odvaha ne? Pošlimi svůj životopis!

Benefity
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Firma, která si marketingové oddělení hýčká!
  • Motivující platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba / Home Office
  • Jazykové vzdělávání
  • Odborné kurzy a školení
  • Možnost kariérního růstu
  • Mobil, notebook
  • Příspěvek na stravování
  • Balík dalších benefitů od sportu přes kulturu až po různé slevy nebo poukazy
  • Pravidelné firemní akce