Produktový Manažer UC&C produktů

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 85 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345524
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme člověka, kterého zajímá oblast vzdálené komunikace (videokonference ad.), bude sledovat novinky na trhu a určovat, zda bychom je měli zahrnout do našeho portfolia.

Bude nápomocný našim obchodníkům (z technického hlediska), bude komunikovat s dodavateli ohledně dodávek jednotlivých technologií, starat se celkově o produkt a spolupracovat na jeho marketingu a v neposlední řadě ho školit.

Velice pestrá práce pro člověka, který nechce pořád jen sedět za počítačem, ale má dostatek technických znalostí a baví ho sledovat technické trendy.

Máš zájem o více informací? Pošli nám svůj životopis.

Požadavky
  • orientace v telekomunikačních, IT a AV technologiích,
  • praktické zkušenosti s videokonferenčními systémy a IP telefonií (Cisco, Polycom, Skype for Business),
  • znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • dobré komunikační dovednosti
  • schopnost veřejně vystupovat (školit a prezentovat)
  • řidičský průkaz
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce Home Office (po dohodě)
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Stravenky
  • Kurzy anglického jazyka
  • Možnost cestování a účasti na zajímavých eventech
  • Notebook, mobilní telefon