PRODUKTOVÝ MANAŽER | STAVEBNICTVÍ

Referenční číslo
5-5-372319
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás rozvíjet produkty, sledovat konkurenci na trhu a působíte ve stavebním nebo technickém oboru?

Právě hledáme produktového manažera.

Náplň práce:

  • vytváření, rozvoj a vývoj produktu, udržování vztahů se zákazníky a konečnými uživateli
  • technická podpora v zaškolování aplikací, tepelně technické výpočty
  • podpora prodeje minerálních technických izolací v ČR i exportu
  • podíl na marketingových aktivitách společnosti
  • vzdělávání externích zákaznických skupin
  • sledování vývoje legislativy a technických norem
Požadavky
  • VŠ vzdělání ideálně se zaměřením na TZB
  • zkušenosti ze stavebního oboru
  • komunikativní AJ - zákazníci mimo ČR
  • znalost MS Office
  • ŘP sk. B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy/prémie
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní, životní a úrazové pojištění