PRODUKTOVÝ MANAŽER | SMART TECHNOLOGIE | HO

Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-23-376648
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi blázen do chytrých technologii? Zajímáš se o moderní aplikace, které nám usnadňují život? Sleduješ novinky na trhu? Chceš se podílet na vzniku smart produktů?

Ozvi se!

Dáme šanci i šikovnému absolventovi, když jen uvidíme potenciál a nadšení pro věc!

Náplň práce:

Budeš pracovat v mladém týmu a uvolněném prostředí, anebo klidně na Home Officu, když jen ti to více vyhovuje.

Na starosti budeš mít:

  • koordinaci projektu při zavádění nových produktů (spolupráce s designéry, výrobou, obchodním týmem apod.)
  • jednání s klíčovými dodavateli
  • sledování trendů na trhu a návrh produktové strategie
  • identifikace možnosti dalšího vývoje produktů
  • účast na tematických veletrzích a výstavách v zahraničí
Požadavky

Co k tomu potřebuješ?

  • nadšení pro chytré technologie
  • min. SŠ vzdělání (ideálně elektro, popř. obchod)
  • min. B1 AJ - nemusíš mít vyšperkovanou gramatiku, ale nesmíš se bát mluvit a psát. Budeme jezdit i na zahraniční veletrhy:)
  • velmi dobré organizační dovednosti, abys mohl koordinovat práci ostatních členů týmu, hlídat termíny apod.

Co se může ještě hodit?

  • předchozí zkušenosti s IT projekty
  • praxe s mobilním programováním aplikací

Není to však nutné, ABSOLVENTI JSOU VITANÍ!!!

  • práce v širším centru ČB, ve skvělém týmu, s uvolněnou atmosférou, anebo práce na Home Office v plném rozsahu! Je to na Tobě :)
  • pružná pracovní doba
  • stravenky
  • velká podpora profesního rozvoje a kariérního růstu