PRODUKTOVÝ MANAŽER | JIHLAVA

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
42 000 - 48 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
6-24-406566-1
Popis pozice

Máš středoškolské vzdělání a chuť učit se novým věcem a dále se rozvíjet?

Hledá se PRODUKTOVÝ MANAŽER!

  • Spolupráce na strategických plánech a sběr informací o konkurenci
  • Monitorování trendů v interiérovém designu
  • Navrhování a uvádění nových produktů na trh
  • Podpora obchodní a marketingové strategie
  • Příprava prodejních materiálů a organizace školení
  • Analýza a optimalizace produktového portfolia
  • Prezentace nových produktů veřejnosti
  • Komunikace s dodavateli a vyjednávání cen
  • Účast na technických a legislativních školeních
  • Příprava a vyhodnocování prodejních akcí
  • Nastavování procesů a hledání nových možností
Požadavky

Požadavky:

  • Min. SŠ
  • AJ alespoň základ
  • Komunikační schopnosti
  • Znalost MS Office
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu