PRODUKTOVÝ INŽENÝR, až 60 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
7-30-341228
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste profík na textil? Baví Vás zjišťování, zda navrhovanou látku lze použit k plánovaným průmyslovým účelům? Rozumíte látkovým vazbám a osnovám? Pokud navíc se domluvíte anglicky, hledám právě Vás!

Jako PRODUKTOVÝ INŽENÝR budete:

  • zodpovídat za vývoj tkanin a pletenin se zaměřením na dosažení technických požadavků
  • spolupracovat s dalšími odděleními v lokálním a globálním měřítku firmy
  • připravovat technickou dokumentaci
  • připravovat výrobní předpisy a stanovit předběžné náklady

!Primárně cílíme na zkušené kandidáty, ale dáme šanci i absolventům!

Požadavky
  • min. SŠ v technickém oboru – textil nutnosti
  • znalost AJ min. na úrovní B1
  • předchozí zkušenost v oblasti textilii VÝHODOU NIKOLI PODMÍNKOU
Benefity
  • zřízené mateřské centrum pro zaměstnankyně
  • závodní stravování v areálu firmy s příspěvkem zaměstnavatele
  • ubytovna hotelového typu pro zaměstnance
  • týden dovolené navíc nad rámec daný zákonem
  • firemní mzdový a vzdělávací systém umožňující kariérový růst každého zaměstnance