Produktový inženýr

Referenční číslo
11-10-401849-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako produktový inženýr v automotive, a chcete své zkušenosti uplatnit u zajímavého zaměstnavatele?

Pak máme pozici pro Vás!

Aktuálně obsazujeme pozici

PRODUKTOVÝ INŽENÝR

kde bude Vaší náplní práce:

  • Zodpovědnost za produkt – pohledové interiérové díly (přístrojová deska a středová konzole)
  • Práce s technickou dokumentací
  • Komunikace se zákazníkem
  • Tvorba příslušných materiálových rozpočtů
  • Práce v SAP
  • Tvorba FMEA pro jednotlivé produkty
  • Vyjednávání se zákazníky o vývoji produktu, opatření pro zlepšení
  • CAE simulace, testování
  • Zodpovědnost za výrobu prototypů
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • angličtinu pro každodenní použití
  • němčina výhodou
  • znalost technické dokumentace
  • zkušenost na obdobné pozici
  • praxe v automotive min. 2 roky
  • ochota cestovat
  • řid. průkaz sk. B
Benefity
  • Zázemí a perspektivu silné mezinárodní společnosti
  • Možnost stát se součástí nově tvořeného týmu obchodníků, inženýrů a technických expertů v obchodně-technickém centru společnosti v Liberci
  • Kariéru v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a dovedností
  • Benefity – jazykové a odborné kurzy, stravenky, pojištění, roční bonus
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pracoviště v centru Liberce v nové administrativní budově