Produktový inženýr

Lokalita
Obor
Referenční číslo
11-30-339768
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako produktový inženýr v automotive, a chcete své zkušenosti uplatnit u zajímavého zaměstnavatele?

Pak máme pozici pro Vás!

Aktuálně obsazujeme pozici

PRODUKTOVÝ INŽENÝR

kde bude Vaší náplní práce:
* zajišťování kontaktu se zákazníkem a specifikace výrobku v souladu s jeho požadavky
* tvorba D-FMEA pro jednotlivé produkty
* práce s technickou dokumentací
* tvorba příslušných materiálových rozpočtů
* komunikace s dodavateli
* objednávání a koordinace výroby prototypů a jejich testování
* CAE simulace, testování

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* angličtinu pro každodenní použití
* znalost technické dokumentace
* zkušenost na obdobné pozici
* praxe v automotive min. 3 roky
* ochota cestovat
* řid. průkaz sk. B

Benefity

- Zázemí a perspektivu silné mezinárodní společnosti
- Možnost stát se součástí nově tvořeného týmu obchodníků, inženýrů a technických expertů v obchodně-technickém centru společnosti v Liberci
- Kariéru v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
- Odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a dovedností
- Benefity – jazykové a odborné kurzy, stravenky, pojištění, roční bonus
- Pružnou pracovní dobu
- Pracoviště v centru Liberce v nové administrativní budově