PRODUCT MANAGER | FMCG

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-19-404670-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Produktového manažera, který dokáže přinést kreativitu a výsledky do našeho týmu. Máte za sebou úspěchy v oblasti obchodu a marketingu? Pohybujete se v prostředí rychle se měnícího FMCG trhu? Pokud ano, přidejte se k nám!

Náplň práce:

  • Plná zodpovědnost za strategii a plán marketingu svěřených značek
  • Průběžné řízení a hodnocení plnění marketingového plánu
  • Efektivní mediální podpora s přípravou spotů a sledováním vysílání
  • Aktivní sledování trhu a konkurence pro neustálé vylepšení strategií
  • Zpracovávání dat z trhu
  • Plánování aktivit pro obchodní tým
  • Práce s médii
  • Komunikace s centrálou (v anglickém jazyce)
Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • Velmi dobrá znalost angličtiny
  • Min. 2 roky zkušenost v marketingu
  • Zkušenost s FMCG
  • Znalost MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Výhodou zkušenosti s platformou Nielsen
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • mobilní telefon, notebook