PRODUCT MANAGER | auto i k soukromým účelům

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
16-19-378475
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zajímáš se o marketing? Jsi kreativní? Jsi stratég?

Pokud jsi studnice nápadů, tak to je paráda! Aktuálně totiž hledáme kandidáta/kandidátku na pozici PRODUCT MANAGER pro našeho významného klienta, který na českém i mezinárodním trhu působí již po staletí v oblasti zdravotnických potřeb.

Čím se na této pozici staneš?

  • Vztyčnou osobou při tvorbě marketingové strategie své svěřené produktové řady.
  • Budeš určovat rozvoj produktů a také budeš spolupracovat na vývoji produktů.
  • Budeš komunikovat s výrobou ohledně produktové řady.
  • Budeš jedna ruka s obchodními reprezentanty.
  • V pravidelných intervalech si budeš dělat průzkum, zda je tvoje marketingová strategie účinná v praxi.
  • Svůj svěřený budget na marketingové aktivity budeš přerozdělovat dle nejlepšího vědomí a svědomí.
  • Čeká tě tým, který má na starosti zajímavé produkty, které můžou dosahovat až mezinárodního měřítka a společně tak budete dosahovat nádherných výsledků.

Rozhodně se nudit nebudeš!

Požadavky
  • VŠ v oboru ekonomie/marketingu
  • Zkušenost s marketingem alespoň 1 rok, protože je fajn mít na čem stavět.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • ŘP sk. B, s pozicí je spojené i občasné cestování.
Benefity
  • Dovolená 5 týdnů
  • Flexibilní pracovní doba
  • Auto i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Slevy na firemní produkty

... a další :)