PROCESNÍ TECHNIK

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
122-18-406580
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nabízíme pracovní pozici Procesní technik!

Hledáme zkušeného a spolehlivého procesního technika, který se připojí k našemu týmu. Pokud máte zkušenosti v opravách strojního vybavení a rádi pracujete s lidmi, neváhejte se přihlásit.

Co na Vás čeká:

  • optimalizovat automatické montážní linky
  • plánovat a provádět servisy zařízení
  • komunikovat s externími techniky
  • objednávat náhradní díly
Požadavky
  • min. SOU technického směru
  • znalosti v oblasti strojírenství a techniky (automatizace, hydraulika, senzorika, mechatronika)
  • aktivní přístup k práci

Výhodou bude, pokud již máš praxi ze stejné či obdobné pozice.

Benefity
  • bonusy/prémie
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • závodní stravování