PROCESNÍ INŽENÝR - TRAINEE/ ŠTĚTÍ

Referenční číslo
8-30-340593
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Dokončujete technickou VŠ? Přemýšlíte, jakým směrem se vydáte dál? Rádi Vás přivítáme do týmu, se vším potřebným Vás seznámíme, a poté bude mezi Vaše úkoly patřit:

  • udržování stávajících technologií a zavádění nových postupů a procesů
  • řešení technologických problémů ve výrobě
  • tvorba technologických postupů
  • spolupráce na procesu optimalizace výroby
  • velmi úzká spolupráce s oddělením výroby
  • účast na projektech
Požadavky

Jaký je ideální profil PROCESNÍHO INŽENÝRA pro tréninkový program?

  • VŠ vzdělání technického směru - elektrotechnika nebo strojírenský směr
  • znalost výrobních technologií
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • aktivní přístup k práci, flexibilita
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • 13. 14. plat
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na rekreaci
  • příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • sick day
  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK a v případě potřeby i příspěvek na relokaci
  • zvýhodněné půjčky zaměstnanců
  • zdravotní péče - očkování