Procesní inženýr – technologie řezání laserem

Referenční číslo
8-10-355289
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme procesního inženýra se specializací na TECHNOLOGII ŘEZÁNÍ LASEREM. Pokud se porozhlížíte po nové pracovní výzvě a hledáte nové možnosti uplatnění, tak nás neváhejte kontaktovat.

Co bude Vaším úkolem?

  • Vytváření a popis výrobních procesů
  • Zlepšování procesů ve výrobě a optimalizace pracovišť
  • Řešení procesních změn
  • Procesní a technická podpora výroby v oblasti laserového řezání
Požadavky

Požadujeme na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA tyto znalosti a zkušenosti:

  • SŠ/ VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenský obor
  • Zkušenosti na pracovní pozici procesní inženýr na dané pozici v automotive
  • Znalost technologie řezání laserem nebo CNC
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
Benefity
  • Odborné a jazykové kurzy,
  • Dotované stravné,
  • 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc,
  • Firemní akce,
  • Caffeterie,
  • Možnost napracovat si hodiny,
  • Pružná pracovní doba, (na některých pozicích)
  • Příspěvek na dopravu, (na některých pozicích)
  • Životní pojištění/Penzijní připojištění, (na některých pozicích)