PROCESNÍ INŽENÝR se zájmem o lean výrobní postupy

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-30-345735
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Mezinárodní společnost se specializací na kompletaci serverů a počítačů hledá do svého výrobního týmu procesního inženýra, pro kterého jsou slepé uličky výzvou.

Jaké budou Vaše úkoly?

  • účast na rozjezdu nového závodu a výroby
  • nastavení výrobních procesů
  • zlepšování procesů v obou závodech v Brně
  • implementace štíhlé výroby, Kaizen aktivity
  • komunikace se zákazníky
  • monitoring svěřených projektů, reprodukce výsledků
Požadavky
  • příležitost jak pro vystudovaného procesního inženýra, tak i pro zkušenějšího kolegu
  • technické vzdělání
  • zájem o metody štíhlé výroby, Kaizen
  • znalost MS Office
  • angličtina na komunikativní úrovni pro využití jak interně, tak externě
  • pozitivní a komunikativní osobnost s prozákaznickým přístupem
Benefity
  • částečně flexibilní pracovní doba
  • týden dovolené navíc
  • půlroční a roční bonusy
  • karta Multisport
  • příspěvek na stravování, penzijní připojištění
  • hrazené vzdělávání včetně AJ lekcí