PROCESNÍ INŽENÝR, od 40 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 Kč
Referenční číslo
7-30-345516
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte technické vzdělání a čtete výkresovou dokumentaci? Umíte kreslit v CAD systému a domluvíte se anglicky? Hledáme nové člena do svého týmu.

Jako procesní inženýr budete mít na starosti:

  • zajišťování technologické přípravy výroby (návrh nových linek dle přání zákazníků)
  • specifikování množství a druhy materiálu
  • zpracovávání dokumentaci pro přípravu výroby
  • plánování nových technologických postupů
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Zájem o automatizační techniku
  • Čtení technických výkresů
  • AJ B1 pro komunikaci s kolegy a zákazníky
  • ŘP skupiny B2
Benefity
  • měsíční bonus do 3000 Kč
  • příspěvek na závodní stravování (obědy v areálu společnosti už od 31 Kč)
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění ve výši 450 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy zdarma v místě výkonu práce
  • firemní akce