PROCESNÍ INŽENÝR | NYMBURK

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-365821
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete pracovat ve stabilní společnosti s příjemnou atmosférou? Vyrábět pro zákazníky z celého spektra oborů? Můžete!

Na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA hledáme šikovného kandidáta, který má za sebou technické zkušenosti a bude zodpovědný za:

  • převádění nové výroby a zavádění přípravků do provozu
  • návrh přípravků, pomocných zařízení související se zaváděním nového projektu
  • návrh a schvalování změn technologických postupů
  • spolupráce na nových projektech
  • analýza výrobních procesů, identifikace slabých míst procesu, jejich zlepšení
  • provádění auditů standardů
Požadavky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • základní znalost ISO IATF
  • znalost APQP, PPAP, 8D, MSA, SPC, PFMEA, minitab
  • znalost čtení výkresů
  • komunikativní angličtina nebo němčina
  • ŘP sk. B
Benefity
  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • mobilní telefon
  • vzdělávací kurzy