PROCESNÍ INŽENÝR, až 40 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
7-30-341233
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Můžete nabídnout technické vzdělání a chuť pracovat jako procesní inženýr v úspěšné výrobní společnosti? Pokud nemáte zkušenosti na obdobné pozici, ale pracujete například jako seřizovač, tak je to příležitost právě pro Vás!

Náplň práce:

- Seřizování a nastavování výrobních linek
- Zajištění plynulého chodu strojů (např. roboty ABB, Motoman, Yascawa).
- Příprava a revize aktuálních postupů, návrh případných změn
- Preventivní údržba výrobních linek.

Požadavky

- min. SOU technického směru (obor strojní nebo elektro)
- předchozí praxe ve výrobní společnosti
- zkušenost se svařováním
- zkušenost s programování robotických zařízení velkou výhodou
- čtení technické dokumentace
- odolnost vůči stresu
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Benefity

- měsíční a půlroční bonusy za plnění cílů
- dotované stravování (obědy už za 23-27 Kč)
- penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč po zkušební době
- příspěvek na dopravu do výše 2500 Kč
- příspěvek na školku (500 Kč/m-c)
- příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- příspěvek na jazykové vzdělání do výše 1200 Kč
- 5 týdnů dovolené po 1. roce práce
- prestižní odborná školení
- velmi pestrý systém odměňování formou kafeterie (např. za zlepšovací nápady, k narozeninám apod.)
- příplatky za přesčasy a směnný provoz
- podpora při relokaci a další.