PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ STAVEB – LIBERECKÝ KRAJ – 60 000 KČ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
11-5-402897-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti z pozice přípraváře/rozpočtáře staveb? Řešení cenových nabídek a komunikace s investory je pro Vás brnkačka? Tak neváhejte a zašlete mi své CV!

Aktuálně obsazuji pozici PŘÍPRAVÁŘ/ROZPOČTÁŘ STAVEB – LIBERECKÝ KRAJ – 60 000 KČ

Náplň práce:

  • Zajištění zásobování materiálu a následná kontrola jeho kvality
  • Zpracovávat a kontrolovat stavební rozpočty
  • Komunikace s investory
  • Připravovat a kalkulovat cenové nabídky
  • Vedení související dokumentace a evidence
  • Zajištění a kompletace dokladů podle podmínek zadávací dokumentace
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Min. 1 rok praxe na obdobné pozici
  • Znalost programů KROS a ASPE
  • Řidičský průkaz sk. B
Benefity
  • Služební automobil pro soukromé účely
  • Finanční odměny
  • Týden dovolené navíc