PŘÍPRAVÁŘ/KA STAVEB | ZLÍN

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Referenční číslo
16-5-406826-1
Popis pozice

Do známé společnosti ve Zlíně hledáme šikovného/ou přípraváře/ku staveb!

Dáme šanci i absolventům stavebních oborů!

Náplň práce:

  • analýza projektové dokumentace (technické záležitosti, ekonomické požadavky na stavbu, materiál apod.)
  • oslovení a vyhodnocování subdodavatelů a dodavatelů na daný projekt
  • spolupráce se stavebním týmem
  • vedení dokumentace o průběhu projektu (objednávky, smlouvy, dodatky, závěrečné zprávy apod.)
  • reporting
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost čtení projektové dokumentace
  • praxe s přípravou projektů výhodou
  • znalost softwaru BUILT Power nebo Kros
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • roční odměny
  • stravenky
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • možnost osobního růstu