PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY - NĚMECKO (VHODNÉ PRO ABSOLVENTY)

Plný úvazek
Mzda
2 000 - 3 000 €
Referenční číslo
4-18-348672
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

POZICE V ZAHRANIČÍ!!!!!

Máš vystudován dřevařský obor? Chceš získat zkušenosti na mezinárodní úrovni a zlepšit jazykové schopnosti u významné mezinárodní společnosti?

Jsi absolventem dřevařského oboru, máš po škole a řešíš svou další budoucnost? Jsi schopen komunikace v německém jazyce? Tak už to neřeš a přidej se do týmu kolegů mezinárodní výrobní společnosti působící v oblasti zpracování dřeva. Praxe není nutná, ale budeme rádi, pokud budeš mít zájem o oblast výroby.

Náplň práce:

  • sestavování denních výrobních plánů v dřevozpracujícím závodě
  • kalkulace a optimalizace výroby
  • analýza výrobních ukazatelů za účelem optimalizace výroby
  • optimalizace vytíženosti produkčních kapacit
  • zpracování výrobních statistik, reporting
  • příprava produkčních podkladů pro vedení společnosti
  • spolupráce na firemních projektech
  • pozice vhodná pro absolventy

! náklady na dopravu na pohovor společnost proplácí !

Požadavky
  • bakalářské nebo VŠ vzdělání v dřevařském nebo lesnickém oboru
  • znalost německého jazyka na komunikativní úrovni (práce v zahraničí)
  • technický přehled, analytické dovednosti
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • ochota pracovat v zahraničí
  • ochota pracovat 3-5 let v Německu (kousek od městečka Wismar) - poté možnost přesunu v rámci koncernu (Německo, Rakousko, ČR)
  • pomoc při přestěhování (poskytnutí ubytování po dobu min. 1 měsíce, než si najdete své vlastní ubytování)
  • příspěvek na ubytování
  • 30 dní dovolené
  • náhrada za dovolenou = základní mzda + 20 % navýšení
  • 30% Vánoční příspěvek
  • pracovní smlouva je zatím na 1 rok – 6 měsíců je zkušební doba
  • po zapracování je možnost práce v rámci koncernu (ČR, Německo, Rakousko, Rusko)na pozicích (vedoucí týmu, procesní inženýr, průmyslový inženýr)