Přípravář/ materialista

Plný úvazek
Mzda
19 300 - 23 000 Kč
Referenční číslo
8-21-340858
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme schopné a spolehlivé přípraváře výroby, kteří chtějí pracovat v Jirkově na 12-ti hodinnové směny. Kteří umí s VZV/ paleťákem.

Nesmíte se bát fyzické aktivity - opravdu připravujete věci do výroby = běháte, nosíte, vozíte a přepravujete materiál.určitě toho hodně nachodíte.

Požadavky

Požadujeme pracovní nasazení, spolehlivost a manuální zručnost. Ochotu pracovat v režimu 4 dny práce a 4 dny volno, 12ky.

Jedná se o menší firmu, kde každý jeden člověk je důležitým článkem celé výroby.

Benefity
  • přátelské rodinné prostředí
  • stravenky 90 Kč
  • po zkušební době nárok na 2 sickdays
  • možnost profesního růstu
  • různé výroční odměny a bonusy